Inżynier ds. Testów Walidacyjnych

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1121337

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży energetycznej z lilią zlokalizowaną w Tychach, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera ds. Testów Walidacyjnych.

Wymagania:
· wykształcenie minimum średnie techniczne o specjalności Elektronika lub pokrewne,
· język angielski na poziom min. B1,

· umiejętność czytania schematów elektronicznych,

· dokładność, skrupulatność,

· umiejętność pracy w zespole,

· dodatkowym autem będzie doświadczenie w pracy w Laboratorium Badawczym

Zakres obowiązków:
· prowadzenie testów środowiskowych oraz funkcjonalnych dla nowych i modyfikowanych produktów,

· obsługa urządzeń testujących,

· nadzór nad prawidłowym przebiegiem testów,

· sporządzanie raportów po wykonanych testach,

· ścisła współpraca z działem rozwoju (R&D)

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat Miejsce pracy: Ty

Benefity:
- prywatna opieka medyczna,
- karta Multisport,
- ubezpieczenie na życie,
- liczne imprezy integracyjne,
- dofinasowanie do studiów zaocznych,
- elastyczne godziny pracy,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy