Inżynier ds. Testów Walidacyjnych

Katowice, śląskie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Katowice
NR REF.: 1121337

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży energetycznej z lilią zlokalizowaną w Tychach, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera ds. Testów Walidacyjnych.

Wymagania:
· wykształcenie minimum średnie techniczne o specjalności Elektronika lub pokrewne,
· język angielski na poziom min. B1,

· umiejętność czytania schematów elektronicznych,

· dokładność, skrupulatność,

· umiejętność pracy w zespole,

· dodatkowym autem będzie doświadczenie w pracy w Laboratorium Badawczym

Zakres obowiązków:
· prowadzenie testów środowiskowych oraz funkcjonalnych dla nowych i modyfikowanych produktów,

· obsługa urządzeń testujących,

· nadzór nad prawidłowym przebiegiem testów,

· sporządzanie raportów po wykonanych testach,

· ścisła współpraca z działem rozwoju (R&D)

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełen etat Miejsce pracy: Ty

Benefity:
- prywatna opieka medyczna,
- karta Multisport,
- ubezpieczenie na życie,
- liczne imprezy integracyjne,
- dofinasowanie do studiów zaocznych,
- elastyczne godziny pracy,

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria