Inżynier ds. Testów Urządzeń Automatyki Przemysłowej - rekrutacja online

HRK S.A.

Opole, opolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta w związku z rozwojem działu R&D poszukuejmy osoby na stanowisko:

Inżynier ds. Testów Urządzeń Automatyki PrzemysłowejMiejsce pracy: Opole

Zadania:

  • Przeprowadzanie testów nowych urządzeń automatyki przemysłowej,
  • Projektowanie, dobór sprzętu oraz budowa aplikacji i stanowisk testowych,
  • Analiza norm, tworzenie wymagań i specyfikacja systemu pomiarowego,
  • Przygotowanie dokumentacji testowej,
  • Wykonywanie testów na podstawie zdefiniowanych przypadków testowych i według planu testów,
  • Automatyzacja testów,
  • Ocena, sporządzanie raportów i archiwizacja wyników przeprowadzonych testów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, ukończony kierunek elektronika, elektrotechnika lub pokrewne, mechatronika;
  • Umiejętność programowania sterowników PLC;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Wiedza i doświadczenie z badań niszczących i nie niszczących,
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu obsługi sprzętu pomiarowego.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie będacej liderem na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.