Inżynier ds. Testów R&D

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

  • Międzynarodowa organizacja Automotive o najwyższych standardach
  • Elastyczne podejście, promowanie kreatywności i nieustannego rozwoju pracowników
  • Innowacyjne technologie (elektromobilność) tworzone i rozwijane w polskim oddziale globalnej struktury R&D

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest zachodnia firma z branży Automotive, która w swoim polskim oddziale R&D zatrudnia już kilkadziesiąt osób (w zakładzie produkcyjnym - niemal 1000) i stale się rozwija.

Opis stanowiska

  • Zlecanie i nadzorowanie wykonania testów nowych produktów i komponentów (obszar: motoryzacja, komponenty związane z układem hamulcowym, wykorzystywane głównie w pojazdach hybrydowych i elektrycznych)
  • Przygotowywanie dokumentacji do testów oraz raportów
  • Tworzenie dokumentacji do walidacji nowych produktów (w tym: walidowanie konstrukcji przez symulację, wykorzystanie również sztucznej inteligencji)
  • Zarządzanie i usprawnianie procesów w Laboratorium testów R&D, opieka nad stanowiskami testowymi (wprowadzanie modyfikacji)
  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych oraz usprawniających
  • Współpraca z innymi jednostkami R&D firmy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka / robotyka / elektryka / mechatronika)
  • Min. 2 - letnie doświadczenie w testowaniu produktów / komponentów (doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub lotniczej mile widziane)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (poziom min. B2); znajomość j. niemieckiego stanowić będzie dodatkowy atut
  • Bardzo dobra znajomość tworzenia, czytania i analizy dokumentacji technicznej oraz narzędzi statystycznych
  • Doświadczenie w projektowaniu i przeprowadzaniu testów, umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • Znajomość obwodów elektrycznych, pneumatyki i hydrauliki
  • Mile widziane: uprawnienia SEP, znajomość zagadnień z obszaru automatyki + języków programowania

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na ponad 6 miesięcy), innowacyjne projekty, duża doza samodzielności
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji i ścieżki kariery u jednego z najbardziej rozpoznawalnych pracodawców
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport)
  • Elastyczny czas pracy + możliwość pracy w systemie home office przez kilkadziesiąt dni w roku
  • Premia frekwencyjna wypłacana miesięcznie i kwartalnie, premia wakacyjna, bonus świąteczny
  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page