Inżynier ds.Testów i Wsparcia Serwisowego - rekrutacja online

HRK S.A.

Opole, opolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Inżynier ds.Testów i Wsparcia SerwisowegoMiejsce pracy: Opole

Zadania:

  • Tworzenie specyfikacji testów oraz przeprowadzanie ich na produktach i systemach,
  • Sugerowanie dalszych ulepszeń produktów i aplikacji,
  • Przeprowadzanie analiz błędów w aplikacjach klienta oraz testów skuteczności działań naprawczych,
  • Przeprowadzanie przeglądów technicznych,
  • Wykrywanie problemów jakościowych oraz tworzenie raportów z badań terenowych,
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi aplikacji - tworzenie prezentacji i materiałów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (automatyka, elektrotechnika lub kierunek pokrewny),
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego ( min. poziom B2),
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość podstaw komunikacji Fieldbus System jak ProfiNET/ EtherNet/lP/PowerLink/Modbus TCP/ EtherCat będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych ( 5-10 % czasu pracy).

Oferujemy:

  • Szanse na kompleksowy rozwój zawodowy,
  • Zatrudnienie w międzynarodowej, renomowanej firmie,
  • Umowę o pracę oraz pakiet socjalny,
  • Samochód służbowy na potrzeby służbowych wyjazdów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.