Inżynier ds. Telekomunikacji

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1116858

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – firmy z branży telekomunikacyjnej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Inżynier ds. Instalacji i Realizacji Usług

Lokalizacja: Wrocław
Realizacja: Kontrakt B2B
Stawka: do negocjacji

Zadania:

  • Instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych: routery, modemy, konwertery
  • Serwis usług telekomunikacyjnych oferowanych przez firmę
  • Diagnoza, obsługa i usuwanie awarii występujących w sieci telekomunikacyjnej
  • Wsparcie merytoryczne dla firm podwykonawczych
  • Nadzór nad zleceniami wykonywanymi przez firmy podwykonawcze
  • Wsparcie techniczne dla Klientów

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu transmisji danych w sieci IP oraz w sieci Ethernet
  • Praktyczna wiedza z zakresu konfigurowania urządzeń sieciowych, w szczególności Cisco/ HUA
  • Znajomość zagadnień transmisji bezprzewodowej
  • Mile widziana znajomość technologii PDH,SDH
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie co najmniej średnie telekomunikacyjne lub pokrewne

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Możliwość pogłębienia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na Polskim rynku telekomunikacyjnym (firma międzynarodowa)
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
  • Stała i długoterminowa współpraca pozwalająca na przejście do innych działów w firmie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland