Inżynier ds. technologii (branża meblarska)

Michael Page

Leszno, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży meblarskiej poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera technologa (dział drewna).

Informacje o kliencie

Nasza firma to wysokiej klasy pracodawca z bardzo dobrą kulturą organizacyjną i kulturą pracy. Jest to firma produkcyjna działająca w zakresie produktu premium.

Opis stanowiska

  • Organizacja procesów produkcyjnych w zakresie technologii
  • Samodzielne prowadzenie prób technologicznych po wcześniejszym przeszkoleniu
  • Czynny udział we wdrażaniu nowych technologii oraz nadzór nad dokumentacją
  • Optymalizacja procesów technologicznych w zakresie prowadzonych projektów
  • Ścisła współpraca w zakresie prowadzonych projektów z Centralną naszej firmy w Skandynawii

Profil kandydata

  • Min. 3-letnie doświadczenia zawodowego w zakresie wdrażania nowych technologii oraz modyfikowania już istniejących w firmie produkcyjnej (preferowana branża meblarska, poligraficzna lub pokrewne)
  • Ukończone studia wyższe z zakresu technologii drewna, inżynierii produkcji, papiernictwa, poligrafii lub pokrewne
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2 (umożliwiający swobodne porozumiewanie się)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy z klientem wewnętrznym

Oferujemy

  • Szkolenia i kursy
  • Pakiet pozapłacowy
  • Program wdrożeniowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
  • Praca w bardzo nowoczesnym zakładzie produkującym meble klasy premium (nowoczesny design)
  • Wysoka kultura organizacyjna
  • Duża etyka pracy
  • Imprezy firmowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Leszno
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page