INŻYNIER DS. TECHNICZNO-HANDLOWYCH

Telebrook Optronics Sp. z o.o.

Wrocław, 54-427, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Telebrook Optronics Sp. z o.o. do biura we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
- Obsługa klientów na rynku polskim i zagranicznym;
- Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych;
- Komunikacja w procesie zamawiania i dostawy towaru;
- Monitorowanie rynku zamówień publicznych dotyczących sprzętu laserowego;

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane z zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechaniki, itp). Optymalnie: znajomość techniki laserowej, światłowodowej.
- Dobra znajomość języka angielskiego;
- Umiejętność myślenia technicznego;
- Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientem;
- Komunikatywność, obowiązkowość i odpowiedzialność;
- Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:
- Interesującą pracę w międzynarodowym zespole;
- Szkolenia produktowe i handlowe;
- Dobre warunki finansowe;
- Zatrudnienie na pełny etat;
- Możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji;

CV oraz krótki list motywacyjnym w języku angielskim prosimy przesyłać na podany adres e-mail.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do swojego CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Telebrook Optronics Sp. z o. o. zajmuje się konstruowaniem, wdrażaniem o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management