Inżynier ds. Techniczno-Handlowych

TES Sp. z o. o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

- Udział w procesie pozyskiwania nowych klientów oraz zleceń produkcyjnych (kontakt i
wsparcie klienta, przygotowywanie danych do ofert)
- Współpraca z potencjalnymi klientami z zakresu produkowanych urządzeń, a także
podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi
- Wsparcie oraz współtworzenie działań marketingowych Spółki
- Prowadzenie negocjacji technicznych i handlowych
- Przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z działem konstrukcyjnym i innymi
strukturami firmy
- Wykonanie wstępnych rozmieszczeń maszyn na halach produkcyjnych potencjalnych
klientów
- Planowanie działań zmierzających do wzrostu sprzedaży
- Odpowiedzialność za wzrost sprzedaży i rozwoju biznesu
- Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe – mile widziane techniczne - Mechanika i
Budowa Maszyn lub pokrewne
- Doświadczenie zawodowe w sprzedaży maszyn i urządzeń
- Rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz wysoka kultura osobista
- Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy, ustalania priorytetów oraz pracy
pod presją czasu
- Orientacja na klienta oraz realizację celów
- Znajomość programów MS Office i AutoCad. Mile widziana znajomość SolidWorks
lub pokrewny 3D
- Mile widziane wiedza, zainteresowanie z zakresie maszyn przemysłowych, systemów mechaniczny, automatyki itp.
- Własna inicjatywa, Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność, samodyscyplina
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Ważne prawo jazdy kat. B
- Mobilność i gotowość do wyjazdów służbowych

Prezentacja firmy

Firma TES Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1987 roku jako firma typow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis