Inżynier ds. strategii zrównoważoengo rozwoju

Hays Poland

Okolice Krakowa, małopolskie

Hays Poland

Okolice Krakowa
NR REF.: 1152459

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Inżyniera ds. strategii zrównoważonego rozwoju

Zakres obowiązków:

  • Optymalizacja gospodarki zasobami w obszarze produkcji, utrzymania ruchu oraz infrastruktury w zakresie redukcji odpadów, zużycia energii elektrycznej, gazu i innych mediów energetycznych
  • Redukcja negatywnej emisji do środowiska (emisja LZO, CO2, NOx)
  • Wdrożenie i rozwój systemów do monitoringu zużycia energii i monitorowanie wskaźników zużycia energii (KPI)
  • Ocena programów w celu ustalenia, czy określone oszczędności energii są osiągane zgodnie z warunkami umowy
  • Dostarczanie aktualnych informacji na temat energii i zrównoważonego rozwoju środowiskowego wszystkim komórkom organizacyjnym w firmie
  • Nadzorowanie gromadzenia danych w celu ustalenia istniejących inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju energii i środowiska w ramach zakładów
  • Rozpowszechnianie informacji o najlepszych praktykach związanych z projektami/polityką zrównoważonego rozwoju w innych zakładach
  • Składanie wniosków projektowych, wniosków o dotacje lub innych dokumentów w poszukiwaniu finansowania inicjatyw energetyczno-środowiskowych
  • Ocena propozycji i analiz inżynierskich dotyczących projektów związanych z oszczędzaniem energii
  • Przegląd wykonania modernizacji istniejących budynków w celu zapewnienia „zielonego” ekologicznie odpowiedniego użytkowania
  • Zapewnienie zgodności z politykami, normami, przepisami prawa oraz regulacjami środowiskowymi lub rządowymi
  • Ocena i rekomendacja nowych technologii zrównoważonego rozwoju dla wykorzystania energii
  • Oszacowanie kosztów związanych z inicjatywami na rzecz zrównoważonego rozwoju
  • Zarządzanie budżetami projektów w ramach ustalonych parametrów
  • Współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi przy realizacji projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria środowiska lub pokrewne)
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w realizacji projektów związanych z redukcją emisji CO2 i zużycia energii
  • Doświadczenie w realizacji projektów zrównoważonego rozwoju w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office
  • Umiejętność skutecznej komunikacji
  • Wielozadaniowość w dynamicznym otoczeniu
  • Aktywne podejście do pojawiających się wyzwań Mile widziane
  • Uprawnienia SEP 1kV Nasz Klient oferuje:
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • program poleceń pracowniczych
  • nagrody jubileuszowe
  • system wyróżnień za wspieranie wartości firmy
  • dofinansowanie karty Multisport
  • opieka medyczna
  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje
  • pakiet socjalny
  • dofinansowanie posiłków
  • Mile widziane uprawnienia SEP 1kV

Nasz Klient oferuje:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy