Inżynier ds. Sprzedaży Usług Serwisu (Energetyka)

Hays Poland

śląskie / dolnośląskie, dolnośląskie

Hays Poland

śląskie / dolnośląskie
NR REF.: 1096142

Naszym Klientem jest dostawca nowoczesnych rozwiązań dla branży elektroenergetycznej.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów z doświadczeniem w serwisie urządzeń elektroenergetycznych.

Zadania:
  • Pozyskiwanie Klientów biznesowych w obszarze elektroenergetyki
  • Sprzedaż usług dla rozdzielnic niskiego i średniego napięcia
  • Sporządzanie ofert dla Klientów
  • Nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Realizacja pozyskanych zamówień
  • Negocjacje handlowe
  • Poszerzanie oferty usług serwisu
  • Nadzór nad realizacją umów serwisowych

Wymagania:
  • Doświadczenie w branży elektroenergetycznej
  • Doświadczenie związane z serwisem urządzeń
  • Znajomość urządzeń stosowanych w przemyśle elektroenergetycznym
  • Język angielski komunikatywny
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (energetyka / elektronika lub elektroenergetyka)

Oferujemy:
  • Praca w nowoczesnej organizacji o profilu inżynieryjno-technologicznym
  • Udział w projektach międzynarodowych
  • Dostęp do interesujących szkoleń
  • Przyjazna atmosfera pracy w profesjonalnym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy