Inżynier ds. sprzedaży aparatury i systemów pomiarowych RF

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

53-111 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją.

Aktualnie dla naszego Klienta -autoryzowanego przedstawiciela czołowych producentów aparatury kontrolno – pomiarowej oraz systemów radiokomunikacyjnych poszukujemy:

Inżyniera ds. sprzedaży aparatury i systemów pomiarowych RF

Miejsce pracy: Wrocław

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
•Realizację celów sprzedaży i nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientami.
•Prowadzenie doradztwa i szkoleń technicznych.
•Implementacje, wdrożenia i utrzymanie dostarczanych rozwiązań.

Oferujemy:
•Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
•Pakiet opieki zdrowotnej.
•Motywujący system wynagrodzeń.
•Codzienny kontakt z najnowszą technologią.
•Pracę w międzynarodowym środowisku.
•Bardzo dobre warunki i atmosferę pracy.

Wymagania

•Wykształcenie wyższe techniczne – elektronika i telekomunikacja.
•Mile widziane doświadczenie w sprzedaży profesjonalnych urządzeń elektronicznych.
•Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i czytanie specyfikacji technicznych.
•Prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych.
•Wiedza z zakresu pomiarów RF i znajomość najnowszych standardów radiokomunikacyjnych.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi