Opis stanowiska pracy

  • Przygotowanie koncepcji rozwiązań konstrukcyjnych przy modernizacji ( ew tuningu ) silników spalinowych,
  • Tworzenie remontowej i modernizacyjnej dokumentacji technicznej silników spalinowych . Prace związane z projektowaniem elementów silników i przygotowaniem dokumentacji technicznej.
  • Odpowiedzialność za planowanie wykonanie i nadzór przy pracach modernizacyjnych.
  • Koordynowanie wszystkich działań z innymi grupami (konstrukcja, zakupy, logistyka, produkcja, montaż).
  • Szacowanie wpływu zmian konstrukcyjnych na osiągi silnika.
  • Udział w próbach hamownianych oraz analiza danych z hamowni.
  • Praca w środowisku inżynierów konstruktorów, produkcji, montażu.
  • Przygotowywaniu raportów i prezentacji z postępu prac.

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe techniczne kierunek mechanika i budowa maszyn, (mile widziana specjalność silniki spalinowe).
  • Znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych.
  • Doświadczenie w pracy z silnikami spalinowymi min. 2 lata.
  • Podstawowa wiedza z termodynamiki silników spalinowych.
  • Znajomość programu CAD, preferowany Inventor.
  • Dobre umiejętności organizacyjne.
  • Mile widziana wiedza praktyczna z zakresu silników spalinowych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 5000 – 9000 zł.
  • Miejsce pracy Wojnicz

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą wprowadzającą na rynek absolutnie nowatorski projekt „lat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria