Inżynier ds. silników spalinowych

Skynamo Aerospace Sp. z o.o

cała Polska , lubelskie

Opis stanowiska pracy

• Przygotowanie koncepcji rozwiązań konstrukcyjnych przy modernizacji silników spalinowych,

• Tworzenie remontowej i modernizacyjnej dokumentacji technicznej silników spalinowych . Prace związane z projektowaniem elementów silników i przygotowaniem dokumentacji technicznej,

• Odpowiedzialność za planowanie wykonanie, nadzór przy pracach modernizacyjnych i tuningu silników,

• Koordynowanie wszystkich działań z innymi grupami (konstrukcja, zakupy, logistyka, produkcja, montaż),

• Szacowanie wpływu zmian konstrukcyjnych na osiągi silnika,

• Udział w próbach hamownianych oraz analiza danych z hamowni,

• Praca w środowisku inżynierów konstruktorów, produkcji, montażu,

• Przygotowywaniu raportów i prezentacji z postępu prac.

Wymagania

• Ukończone studia wyższe techniczne kierunek mechanika i budowa maszyn, lotnictwo (mile widziana specjalność silniki spalinowe),

• Znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych,

• Doświadczenie w pracy z silnikami spalinowymi min. 2 lata,

• Podstawowa wiedza z termodynamiki silników spalinowych,

• Znajomość programu CAD, preferowany Inventor,

• Dobre umiejętności organizacyjne,

• Wiedza praktyczna z zakresu silników spalinowych

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji