Hays Poland

Inżynier ds. Serwisu (Energetyka)

Mazowieckie / podlaskie / warmińsko-mazurskie / kujawsko-pomorskie
NR REF.: 1096136

Naszym Klientem jest dostawca nowoczesnych rozwiązań dla branży elektroenergetycznej.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów z doświadczeniem w serwisie urządzeń elektroenergetycznych.

Zadania:
  • Przeprowadzanie instalacji i uruchomień
  • Usługi techniczne u Klienta i w zakładach producenta
  • Zarządzanie dostawami części zamiennych do Klientów
  • Zarządzanie projektami modernizacyjnymi
  • Ekspertyza techniczna
  • Pomoc w procesie opracowywania nowych produktów

Wymagania:
  • Doświadczenie w branży elektroenergetycznej
  • Doświadczenie w serwisie urządzeń elektroenergetycznych
  • Wiedza w obszarze rozdzielnic niskiego i średniego napięcia
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dyspozycyjność na terenie całej Polski
  • Język angielski komunikatywny
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • Praca w nowoczesnej organizacji o profilu inżynieryjno-technologicznym
  • Udział w projektach międzynarodowych
  • Dostęp do interesujących szkoleń
  • Przyjazna atmosfera pracy w profesjonalnym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy