Inżynier ds. Rozwoju

ARFA HR Beata Przondo

Skawina, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, wiodąca Firma rynku europejskiego z branży produkcyjnej, poszukuje kreatywnej osoby do pracy na stanowisko Inżynier ds. Rozwoju.

Czym będziesz się zajmował?

  • prowadzenie projektów produkcyjnych oraz aplikacyjnych dotyczących zaawansowanych materiałów;
  • prowadzenie badań laboratoryjnych w zakresie właściwości chemicznych i fizycznych;
  • modyfikacje materiałów oraz procesów w celu ciągłego ulepszania parametrów użytkowych produktów;
  • wspieranie techniczne zakładów produkcyjnych.

Jakie wymagania musisz spełnić?

  • wykształcenie wyższe techniczne (chemia, ceramika, pokrewne)
  • min. 1 rok doswiadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej
  • wiedza w zakresie metodologii prowadzenia projektów badawczo-rozwojowych oraz umiejętności planowania i koordynowania prac badawczych
  • wiedza w zakresie technologii materiałów (np. procesów metalurgicznych, ogniotrwałych /surowców stosowanych w przemyśle materiałów ogniotrwałych)
  • swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz zarządzania wieloma zadaniami w tym samym czasie
  • umiejętność pracy w zespole
  • dotrzymywanie wyznaczonych terminów.

Otrzymasz:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w najwyższych standardach środowiska produkcyjnego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie drogą elektroniczną CV do dnia 20.07.2018 r.

Prezentacja firmy

ARFA HR jest teamem pasjonatów i praktyków i to nas wyróżnia. <br/> <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Inżynieria, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości