Inżynier ds. Rozwoju Nowego Produktu - rekrutacja online

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Obecnie dla naszego klienta, lidera rynku w zakresie rozwiązań CAD/CAM dla techników dentystycznych, poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier ds. Rozwoju Nowego ProduktuMiejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Rozwiązanie złożonych problemów,
  • Uczestnictwo w międzykulturowych i między funkcyjnych zespołach projektowych,
  • Modelowanie 3D (SolidWorks) i optymalizacja projektu, wybór materiałów, obróbka powierzchni itp,
  • Komunikacja z dostawcami na całym świecie, w celu korzystania z nowych technologii i metod produkcji,
  • Projektowanie, budowanie i testowanie makiet, narzędzi i prototypów,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Kontakt z produkcją w celu transferu projektu i uruchomienia do produkcji seryjnej,
  • Rozwiązywanie problemów i zapewnianie wsparcia pierwszej linii, gdy problemy z produkcją wymagają pomocy działu badań i rozwoju.

Wymagania:

  • Wysoko wykwalifikowany inżynier mechanik (konstrukcja / inżynieria lub innowacja) z co najmniej 5-letnim doświadczeniem w opracowywaniu mechaniki precyzyjnej w nowoczesnych narzędziach CAD 3D, takich jak SolidWorks,
  • Doświadczenie we wdrożeniu urządzeń do masowej produkcji,
  • Dogłębne zrozumienie jednego lub więcej z następujących elementów: metrologia, optyka, mechanika precyzyjna, mikromechanika, formowanie wtryskowe, produkcja przyrostowa. Preferowani będą kandydaci z doświadczeniem w sprzęcie rentgenowskim,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Chęć do poszukiwania nowych rozwiązań dla różnego rodzaju zadań i wyzwań.

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w szybko zmieniającym się otoczeniu z miejscem na rozwój kariery,
  • Szansę wpłynięcia na kolejną generację skanerów 3D i przyszłość rozwijającej się firmy,
  • Zrównoważone posiłki w naszej nowej stołówce za 2 pln,
  • Prywatna opieka zdrowotna i karta Multisport zapewniające dobrą kondycję,
  • Owoce, warzywa, przekąski i gorące napoje, które zapewnią Ci energię,
  • Imprezy sezonowe utrzymujące kontakt z kolegami,
  • Lekcje angielskiego lub niemieckiego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.