Inżynier ds. Rozwoju Kompozytów - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Inżynier ds. Rozwoju KompozytówMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Projektowanie i wytwarzanie elementów kompozytowych (kompozyty o osnowie polimerowej).
  • Wytwarzanie i/lub nadzór nad tworzeniem elementów 2D i 3D konstrukcji kompozytowych.
  • Udział w tworzeniu wymagań i funkcjonalności dla produktu, w tym rozwiązań konstrukcyjnych projektowanych elementów kompozytowych.
  • Zarządzanie projektem w zakresie elementów kompozytowych przy współpracy z klientem.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej.
  • Przeprowadzanie testów materiałów na linii pilotażowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu Inżynieria Materiałowa lub pokrewne kierunki.
  • 2 letnie doświadczenie zawodowe, o zbliożnym profilu, zdobyte w firmie produkcyjnej.
  • Znajomość technik badawczych właściwości mechanicznych materiałów (zginanie, rozciąganie, udarność).
  • Umiejętność projektowania elementów kompozytowych.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Umiejętność poszukiwania rozwiązań, wychodzenia poza schemat, otwartość na nowe kierunki, myślenie out of box.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w firmie stawiającej na innowacje.
  • Zespół wspierających ekspertów.
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.