Inżynier ds. Rozwoju i Integracji Systemu

Gliwice, śląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma:

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna z Gliwic. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżynier ds. Rozwoju i Integracji Systemu

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • Programowanie komponentów systemów
  • Opracowywanie algorytmów pracy produktu
  • Pisanie aplikacji na system Windows / Linux
  • Programowanie sterowników programowalnych
  • Programowanie paneli wizualizacyjnych HMI
  • Pisanie aplikacji bazodanowych
  • Pisanie aplikacji wykorzystujących protokół TCP i inne
  • Definiowanie kompatybilności baterii oraz układów sterowania z aplikacją docelową
  • Definiowanie funkcjonalności oprogramowania serwisowego / diagnostycznego
  • Weryfikację zdefiniowanych funkcjonalności produktu
  • Wspomaganie serwisu w trakcie uruchomień
  • Testowanie prototypów

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie w tworzeniu algorytmów sterowania
  • Doświadczenie w serwisowaniu i / lub diagnostyki urządzeń elektrycznych lub elektronicznych
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość CodeSys 2.X, 3.X
  • Znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia SEP do 1kV i powyżej 1kV
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne G1, punkty 2, 3, 4, 10

Nasz Klient oferuje:

  • Stanowisko w dynamicznym międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet dodatkowy: opiekę medyczną, program Multisport, lekcje języków obcych, ubezpieczenia grupowe, dofinansowania do posiłków
  • Pracę w nowoczesnych biurach
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Elastyczny czas pracy

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji