Inżynier ds. robotyzacji procesów spawania

Fortaco Sp. z o.o

Wrocław, dolnośląskie

Od: Fortaco Sp. z o.o
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości

Fortaco jest wiodącym partnerem produkcji dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i największym w Europie uczestnikiem w tej branży. Spółka zatrudnia łącznie blisko 2600 pracowników i prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Programowanie robotów spawalniczych
  • Wdrażanie nowych podzespołów do spawania zrobotyzowanego
  • Tworzenie instrukcji technologicznych
  • Nadzór nad bieżąca produkcją na linii spawania zrobotyzowanego
  • Kalkulacje i wyceny nowych produktów
  • Współpraca z innymi działami

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane studia z zakresu inżynierii procesów spawania
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Mile widziana znajomość systemu SAP,
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w spawaniu zrobotyzowanym

Oferujemy:  pracę w miłej atmosferze w młodym, energicznym zespole w międzynarodowym środowisku.