Inżynier ds. Robotyzacji i Automatyki Produkcji

Doradztwo Personalne SET

Płock, okolice, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta Producenta innowacyjnych rozwiązań w budownictwie kontenerowym i modułowym aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Płock i okolice

Do głównych zadań na w/w stanowisku będzie należało:

  • Opracowanie koncepcji rozwoju procesów związanych z automatyzacją i robotyzacją obszaru produkcji
  • Inicjowanie i prowadzenie projektów inwestycyjnych z zakresu automatyki i robotyzacji
  • Przygotowywanie koncepcji oraz opracowywanie założeń dla nowych procesów produkcyjnych
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznej dla nowych maszyn linii produkcyjnych
  • Opracowywanie i wdrażanie standardów pracy dla nowych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych powstających w procesie produkcji
  • Szkolenia pracowników
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie automatyki i robotyzacji
  • Współudział w tworzeniu i uzasadnieniu przyszłych budżetów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki z obszaru robotyki, mechatroniki
  • Praktyczne doświadczenie zawodowe w obszarze automatyki / robotyki w prowadzeniu projektów i wdrażaniu usprawnień na produkcji
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Umiejętność analitycznego myślenia i przedstawiania wyników
  • Nastawienie na rezultaty i znajdowanie rozwiązań
  • Mile widziana wiedza z zakresu Lean Manufacturing
  • Dobra znajomość komputera i obsługi programów: Pakiet Office AutoCad / Inventor
  • Umiejętność pracy w zespole i bardzo dobra komunikacja
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Długofalowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Samodzielne stanowisko
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wymiany doświadczeń
  • Pracę w firmie nastawionej na nowoczesne technologie
  • Zagraniczne podróże służbowe

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy profesjonalną i dynamicznie rozwijającą się firmą doradczo – sz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria