Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/11/2017.

Inżynier ds. projektowania mechanicznego

Łódzkie, zagranica

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, lidera w swoim sektorze - poszukujemy utalentowanej oraz nastawionej na rozwój osoby na stanowisko Inżyniera ds. projektowania mechanicznego.

Informacje o kliencie

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie projektów konstrukcyjnych w ramach międzynarodowego zespołu projektowo-inżynieryjnego.

Opis stanowiska

  • Projektowanie podzespołów maszyn elektrycznych w ramach międzynarodowego zespołu projektowo-inżynieryjnego
  • Odpowiedzialność za tworzenie nowych rozwiązań dla maszyn we współpracy z fabrykami w celu zapewnienia zgodności z zamówieniami oraz wytycznymi projektów
  • Współudział w postępowaniach przetargowych
  • Udział w wewnętrznych recenzjach projektowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn)
  • Minimum 3 lata doświadczenia na w obszarze konstrukcji maszyn
  • Bardzo dobra znajomość Modelowania 3D (Creo)
  • Dobra znajomość zagadnień dielektrycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość w rozwiązywaniu problemów oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu aplikacji dla maszyn
  • Mile widziana znajomość technologii połączeń przewodów elektrycznych (zaciskanie, połączenia skręcane)

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Perspektywa zdobycia doświadczenie w innowacyjnych projektach
  • Poszerzanie kompetencji o najnowsze technologie i urządzenia

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria