Inżynier ds. projektowania (CAD)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Częstochowa

Ilość wolnych wakatów: 1

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie wyrobów wraz z opracowaniem dokumentacji technicznej zgodnie z wymaganiami Klienta
  • Praca w programie CAD w oparciu o specyfikację projektową
  • Projektowanie i wdrażanie do produkcji nowych rozwiązań technologiczno-konstrukcyjnych
  • Zarządzanie danymi (2d, 3d) komponentów i wyrobów
  • Współpraca z innymi działami (jakość, technologiczny, logistyka) w zakresie wprowadzania zmian inżynieryjnych

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (techniczne - inżynierskie) o profilu mechanika, mechatronika lub pokrewnym
  • 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
  • Praktycznej umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Znajomości reguł projektowania oraz doświadczenia w tym zakresie
  • Bardzo dobrej znajomości CAD: NX i Catia V5
  • Odpowiedzialności za terminowe i poprawne wykonywanie powierzonych zadań
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Kreatywności, samodzielności oraz dobrej organizacji pracy własnej
  • Umiejętności pracy w grupie

Nasz Klient oferuje:

  • Ciekawe, samodzielne i pełne wyzwań stanowisko
  • Możliwość ciągłego rozwoju poprzez branie udziału w różnych projektach, w tym również międzynarodowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferta dotyczy pracy stałej.
Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Numer referencyjny: 2406/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.