Inżynier ds. Procesu Spieniania Poliuretanu

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klenta - znanego producenta, firmy produkcyjnej, która około 2 lat temu otworzyła swoją fabrykę we Wrocławiu i stale się rozwija, poszukujemy Inżyniera/Eksperta ds. procesu spieniania poliuretanu.

Miejscem pracy jest fabryka zlokalizowana we Wrocławiu dlatego dla Kandydatów spoza jego bliskich okolic nasz klient przewiduje pakiet relokacyjny.

Inżynier ds. Procesu Spieniania PoliuretanuMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Wdrażanie usprawnień, optymalizacja oraz nadzorowanie procesu spieniania poliuretanu wykorzystywanego do produkcji urządzeń firmy a także odpowiedzialność za całość procesu,
  • Wprowadzanie na produkcję nowych technoligii, urządzeń, narzędzi spieniających i przetwarzających poliuretan,
  • Tworzenie prognoz/ anliz dotyczących wdrożenia nowej technologii produkcji dla polskich oraz zagranicznych fabryk firmy,
  • Praca z dostawcami zewnętrznymi i rozwój produktów w celu ulepszania procesu produkcyjnego,
  • Opracowanie i zdefiniowanie standardów oraz rozwiązań produkcyjnych w zakresie spieniania poliuretanu,
  • Poprawa procesów produkcyjnych dzięki wsparciu międzynarodowej sieci produkcyjnej firmy,
  • Udział w planowaniu i wdrażan iu nowych projektów.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe przy procesie pianowania,
  • Wykształcenie wyższe, techniczne (mile widziane: Inzynieria Procesu, Inzynieria Mechaniczna, Mechanika i Budowa Maszyn),
  • Bardzo dobra znajomość jezyka angielskiego (min. B2, praca w środowisku międzynarodowym),
  • Doświadczenie w projektowaniu i budowie form wtryskowych,
  • Praktyczna znajomość procesu związanego ze spienianiem poliuretanu,
  • Gotowość do odbywania podróży słuzbowych na terenie Europy i Azji,
  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów, usprawnień, technologii,
  • Innowacyjność,
  • Gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę: pierwsza na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony,
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • Benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, karta lunch pass, nauka jezyka obcego (angielski lub niemiecki) i inne,
  • Mozliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku globalnym,
  • Stanowisko eksperckie z funkcją globalną pod znanym brandem.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.