Inżynier ds. procesu produkcyjnego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Niepołomice

Zadania:

  • Relokacja produkcji - linii i sprzętu
  • Zakupy sprzętu, narzędzi w zależności od zużycia
  • Dokonywanie zmian programowych w sterownikach PLC
  • Konfiguracja komponentów automatyki
  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie procesów produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za funkcjonalne, ergonomiczne
    i zgodne z przepisami BHP zaplanowanie i rozmieszczenie maszyn
  • Odpowiedzialność za poprawne opisanie procesu
    i przygotowanie instrukcji stanowiskowych
  • Wprowadzanie zmian inżynieryjnych oraz wspieranie wdrażania nowych produktów do produkcji seryjnej
  • Wprowadzanie i zarządzanie danymi inżynieryjnymi w systemie ERP
  • Modyfikacja i optymalizacja linii produkujących w celu usprawnienia jakości i produktywności
  • Opracowanie działań mających na celu usuwanie niezgodności, monitorowanie wdrożenia
    i efektywności
  • Wprowadzanie zmian usprawniających proces montażu

Wymagania:

  • Min. 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość sterowników przemysłowych Siemens S7 oraz umiejętność ich diagnostyki
  • Umiejętność diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń i instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej
  • Podstawowa znajomość układów hydrauliki, pneumatyki i mechaniki
  • Aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2
  • Inicjatywa i umiejętność współpracy w zespole
  • Praktyczna znajomość PFMEA, 5S, Kaizen, Hoshin

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pełny etat)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, opiekę medyczną
Oferta dotyczy pracy stałej.

POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMYM!

Numer referencyjny: IPP/06/2018/KRO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.