Inżynier ds. procesu obróbki metalu

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klenta - znanego producenta, firmy produkcyjnej, która około 2 lat temu otworzyła swoją fabrykę we Wrocławiu i stale się rozwija, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier ds. procesu obróbki metaluMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Wdrażanie usprawnień, optymalizacja oraz nadzór nad istniejącym procesem produkcji seryjnej części metalowych.
  • Przygotowywanie raportów i analiz wskaźników produkcyjnych.
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów oraz wprowadzenie udoskonaleń technologicznych usprawniających proces produkcyjny.
  • Udział w selekcji, odbiorach maszyn i nowych uruchomieniach.
  • Proponowanie i wdrażanie zmian w procesach oraz narzędziach.
  • Współpraca z polskimi oraz zagranicznymi fabrykami w zakresie projektów globalnych.
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek Technologia Produkcji wytwarzania lub Inżynieria Mechaniczna).
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w procesach obróbki metalu (kucie, tłoczenie, gięcie), produkcji seryjnej oraz projektowaniu elementów seryjnych metalowych.
  • Doświadczenie w projektowaniu i budowie form oraz matryc do obróbki metalu.
  • Szeroka wiedza z zakresu organizacji procesów produkcyjnych i technologicznych poparta praktyką.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) oraz mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę: pierwsza na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony.
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie.
  • Benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, karta lunch pass, nauka języka obcego (angielski lub niemiecki) i inne.
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku globalnym.
  • Samodzielne stanowisko w strukturach znanej, niemieckiej marki oraz możliwość uczestnictwa w projektach na poziomie globalnym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.