Inżynier ds. pomiarów HVAC

Ecoclima

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydata na stanowisko inżyniera ds. pomiarów HVAC.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie współpracować przy równoważeniu instalacji wentylacyjnych, grzewczych i chłodniczych. Dodatkowo w zakresie obowiązków kandydata będzie wykonywanie pomiarów hałasu w pomieszczeniach oraz przeprowadzanie badań szczelności przewodów wentylacyjnych i sporządzanie protokołów z wykonanych pomiarów i badań.

Prace pomiarowe wykonywane są na terenie całej Polski.

Nie wymagamy doświadczenia w zakresie pomiarowym systemów HVAC.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe / student inżynierii środowiska lub pokrewny
- znajomość obsługi programów typu CAD
- znajomość obsługi MS Excel i MS Word
- prawo jazdy kat. B
- znajomość j. angielskiego
- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

ECOCLIMA jest firmą inżynierską, zajmującą się doradztwem w zakresie ins... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis