Inżynier ds. Pieców Szklarskich

SPRING PROFESSIONAL

Jarosław, podkarpackie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Jarosław

Główne zadania:
• Koordynacja remontów i serwisów pieców szklarskich na terenie zakładów produkcyjnych w Europie;
• Inicjowanie prac przygotowawczych, nadzór nad terminowością dostaw narzędzi i części;
• Podejmowanie kluczowych decyzji w zakresie przebiegu prac w ramach projektu w oparciu o wskaźniki finansowe, jakościowe i terminowe;
• Koordynacja realizacji projektu z zachowaniem dbałości o jego terminowość i bezpieczeństwo działań;
• Zapewnienie wysokiej jakości realizowanych zadań oraz dobrej komunikacji pomiędzy zespołami zaangażowanymi w prace projektowe;
• Bieżąca współpraca z departamentem zakupów firmy pod kątem oceny dostawców części i usług.

Wymagania:
• Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i remontów pieców szklarskich;
• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu technologii szkła i/lub mechaniki i budowy maszyn;
• Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku;
• Swobodna komunikacja w języku angielskim – warunek konieczny;
• Poparte sukcesami, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
• Gotowość do odbywania częstych międzynarodowych podróży służbowych (ok 60% czasu) – warunek konieczny;
• Rozwinięte kompetencje managerskie;
• Wysoka koncentracja na celach, umiejętność pracy w oparciu o określone wskaźniki;
• Umiejętność analitycznego myślenia;
• Samodzielność w działaniu, gotowość podejmowania trudnych decyzji;
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość systemu SAP.
• Doświadczenie w pracy ze sprzętem do endoskopii i wykonywanie inspekcji endoskopowych pieców szklarskich

Oferujemy:
• Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie, będącej liderem w swojej branży;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Atrakcyjny system rozliczania zagranicznych delegacji;
• Możliwości szkoleń i dalszego rozwoju w ramach struktury firmy.