Inżynier ds. optymalizacji produkcji

Michael Page

Tychy, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Inżyniera Produkcji ds. Optymalizacji będzie odpowiadała za koordynację wszystkich procesów zachodzących w organizacji, których celem jest optymalizacja lub redukcja czasu/kosztów.

Informacje o kliencie

Firma, której produkty dostarczane są dla branż takich jak automotive, white goods, elektronika, automatyka domowa, telekomunikacja czy logistyka szuka osoby na stanowisko Inżyniera Produkcji.

Opis stanowiska

  • Wprowadzania usprawnień w procesie produkcyjnym
  • Dbanie o zgodność procesu z wymaganiami audytowymi i jakościowymi
  • Planowanie przeglądów maszyn i urządzeń
  • Wspieranie procesu usuwania bieżących awarii na linii produkcyjnej
  • Zarządzanie pracą techników i szkolenia stanowiskowe
  • Przygotowywanie i analiza raportów produkcyjnych
  • Działania mające na celu wdrożenie elementów Lean Manufacturing
  • Aktywny udział w projektach optymalizacji produkcji

Profil kandydata

  • 1 rok doświadczenia w branży produkcyjnej
  • Mile widziane osoby o stanowisku Inżyniera Procesu, Technologa lub specjalisty ds. optymalizacji procesu produkcyjnego albo pracownika UR
  • Doświadczenie w identyfikowaniu i analizowaniu bieżących problemów produkcyjnych
  • Znajomość zagadnień i procesów zachodzących w środowisku produkcyjnym

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony w stabilnej organizacji
  • Samodzielność na stanowisku, co umożliwi realizację własnych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w rozwijającej się organizacji
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Świadczenia z zakresu ubezpieczenia pracowniczego oraz pozapłacowych benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Tychy
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page