Inżynier ds. Opakowań

Talent Partners

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER DS. OPAKOWAŃ

Miejsce pracy: Tychy

Poszukujemy inżyniera z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego.

Praca w dziale logistyki.

Najważniejsze obowiązki:

  • opracowanie i projektowanie sposobu pakowania materiałów i wyrobów gotowych w oparciu o wymagania klientów,
  • współpraca z klientami i dostawcami w zakresie projektowania i zatwierdzania opakowań,
  • opracowanie i nadzór nad instrukcjami pakowania,
  • prowadzenie analiz dla zapewnienia odpowiedniej ilości opakowań,
  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie optymalizacji kosztów opakowań,
  • udział w uruchamianiu i rozwijaniu nowych projektów,
  • współpraca z wszystkimi działami w firmie w celu zatwierdzania opakowań,
  • zarządzanie procesem reklamacji w przypadku reklamacji logistycznych,
  • kontrola/rozliczanie stanu opakowań w firmie,
  • ustalanie sald opakowań z odbiorcami i dostawcami na podstawie wystawianych dokumentów zgodnie z procedurami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia w branży automotive,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • zdolność do analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • nastawienie na pracę zespołową,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dużej, renomowanej firmie,
  • pracę w środowisku międzynarodowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system wynagradzania (system premiowy, benefity pozapłacowe).

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive