Inżynier ds. ofertowania

Grupa Powen-Wafapomp S.A.

41-800 Zabrze, śląskie

Od: Grupa Powen-Wafapomp S.A.
Miejsce pracy: 41-800 Zabrze

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Inżynieria, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie ofert techniczno-handlowych i ich nadzorowanie
  • analiza zapytań ofertowych, SIWZ oraz innych wymagań technicznych
  • dokonywanie telefonicznych uzgodnień z Klientami w zakresie zapytań ofertowych i rozwiązań technicznych
  • analiza możliwych rozwiązań technicznych i sporządzanie wstępnych doborów urządzeń (pomp)
  • współpraca z zespołem technicznym w celu weryfikacji doborów i zastosowania optymalnych rozwiązań
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Regionu lub Inżynierem Sprzedaży w zakresie bieżących tematów oraz obsługa biura
  • rejestracja w systemie CRM zapytań ofertowych, zamówień i innych dokumentów przychodzących od Klientów oraz monitorowanie i aktualizacja statusu spraw i podstawowych informacji
  • sporządzanie kalkulacji
  • sprawdzanie zgodności zamówień i umów ze złożonymi ofertami
  •  uruchamianie zamówień do realizacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Mechanika i Budowa Maszyn, Maszyny Przepływowe, Inżyniera Środowiska i Energetyki)
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna wiedza z zakresu przygotowywanych ofert
  • dobra znajomość j.angielskiego
  • samodzielność w działaniu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CRM
  • mile widziane doświadczenie w branży pompowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • interesującą, pełna wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej sie firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wsparcie we wdrożeniu do pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.