Inżynier ds. ofertowania w zakresie branży elektrycznej

Michael Page

Białystok, podlaskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy nowych osób do zespołu ofertowego średnich i wysokich napięć, branża OZE.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest organizacja działająca w zakresie projektowania, budowania, integracji i uruchamiania obiektów energetycznych oraz przemysłowych.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie ofert w zakresie prac elektrycznych (głównie instalacje PV oraz farmy wiatrowe)
  • Analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty dla przetargów z obszarów OZE i energetyki
  • Udział w wykonywaniu wizji lokalnych oraz inwentaryzacji w terenie
  • Przygotowanie koncepcji technicznych
  • Kontakt z instytucjami, urzędami, właścicielami nieruchomości oraz klientami

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (elektrotechnika/elektroenergetyka/budownictwo/inżyniera elektryczna lub pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze wykonawczym, projektowym lub w ofertowaniu
  • Znajomość standardów, norm i przepisów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, dokładność, odpowiedzialność, sumienność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy

  • Udział w ambitnych projektach
  • Możliwość rozwoju w dobrze prosperującej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • B2BElastyczny czas pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Białystok
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page