Inżynier ds. Oceny i Rozwoju Dostawców (SQA)

HRK S.A.

Kamienna Góra, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla swojego strategicznego Klienta - wiodącego międzynarodowego producenta z sektora automotive - poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier ds. Oceny i Rozwoju Dostawców (SQA)Miejsce pracy: Kamienna Góra

Zadania:

  • Współpraca przy ustalaniu zwalniania części do produkcji
  • Planowanie i przeprowadzanie audytów u dostawców
  • Opracowywanie wymagań jakościowych przy zakupach podzespołów
  • Ustalanie, kontrola i nadzór kroków naprawczych u dostawców
  • Ocena dostawców w ramach naszego systemu jakości

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z rozwojem dostawców
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Elastyczność, dyspozycyjność i umiejętność pracy w grupie
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Dodatkowym atutem będzie wcześniejsza praca w przemyśle motoryzacyjnym

Oferujemy:

  • Pracę pozwalającą na doskonalenie i samorealizację,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Wysoki stopień samodzielności przy wykonywaniu zadań,
  • Pracę w grupie w przyjaznej atmosferze w środowisku międzynarodowym,
  • Pracę w renomowanej firmie będącej jednym z liderów w branży motoryzacyjnej o zasięgu globalnym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.