Inżynier ds. Obliczeń i Analiz (BU Interiors)

Collins Aerospace

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jakie wyzwania czekają na Ciebie na nowym stanowisku?

  • Wykonywanie analiz wytrzymałościowych przy użyciu metody elementów skończonych (MES) oraz metod analitycznych
  • Symulowanie zjawisk dynamicznych lub/i przepływów (CFD, FSI)
  • Opracowanie, analiza oraz interpretacja wyników obliczeń
  • Przygotowanie raportów z analiz oraz dokumentacji
  • Prezentowanie wyników podczas przeglądów projektów
  • Współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa przy projektowaniu, testach, tworzeniu dokumentacji podczas całego cyklu życia produktu
  • Optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych systemów ewakuacji oraz siedzeń w samolotach
  • Terminowe oraz prawidłowe realizowanie postawionych celów

Co oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Prywatny Program Emerytalny
  • Scholar Program
  • Siłownię firmową

Wymagania

Co jest dla nas ważne:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu obliczeń i analiz strukturalnych
  • Praktyczna znajomość pakietów do obliczeń metodą elementów skończonych np. ANSYS, MSC Nastran/Patran, Abaqus, LS Dyna, Star CCM+, etc.
  • Znajomość zagadnień obliczeń wytrzymałościowych z wykorzystaniem MES
  • Wiedza z zakresu wytrzymałości materiałów i konstrukcji
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Inicjatywa i kreatywność przy rozwiązywaniu problemów inżynierskich oraz rozwinięte zdolności komunikacyjne

Prezentacja firmy

Collins Aerospace, jednostka United Technologies Corp. (NYSE: UTX), jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Inżynieria, Praca Biuro / Dokumentacja