Inżynier ds. Nowych Uruchomień (Tworzywa Sztuczne)

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1107352

Dla naszego Klienta firmy z branży Automotive poszukuję Kandydatów na stanowisko Inżyniera ds.Nowych Uruchomień (Tworzywa Sztuczne).

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne, doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Automotive, kontakt z dostawcami (Tier 1/ Tier 2), komunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem. Od Kandydatów wymagamy gotowość do wyjazdów służbowych (20% czasu pracy).

Zakres obowiązków:Zarządzanie, monitoring i koordynacja procesu produkcji pre - seryjnej. Przygotowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających proces pre-seryjny. Implementacja i zwalnianie oprzyrządowania procesowego, maszyn, linii produkcyjnych etc.Przygotowanie dokumentacji procesowej. Współpraca z dostawcami. Monitorowanie wskaźników wydajności

Klient oferuje umowę o pracę, karierę w stabilnej firmie, możliwość wzięcia udziału w międzynarodowych projektach, wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji oraz zestaw pakietów socjalnych.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy