Inżynier ds. Lean Manufacturing

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klenta - znanego producenta, firmy produkcyjnej, która około 2 lat temu otworzyła swoją fabrykę we Wrocławiu i stale się rozwija, poszukujemy Inżyniera/Eksperta ds. Lean Manufacturing.

Inżynier ds. Lean ManufacturingMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Koordynacja działań Lean Manufacturing  w zakresie tworzenia i rozwoju nowych produktów i sprzętu produkcyjnego,
  • Analiza problemów produkcyjnych oraz wyszukiwanie adekwatnych rozwiązań/ działań naprawczych, wprowadzanie udoskonaleń do procesów produkcyjnych,
  • Budowanie i wdrażanie narzędzi i metodologii zgodnych z filozofią Lean Management w zakresie produkcji,
  • Udział w projektach LM na poziomie globalnym w strukturach organizacji,
  • Organizowanie szkoleń i warsztatów z obszaru LM (w jezyku polskim i angielskim).

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w obszarze Lean Manufacturing,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Lean Management, Inżynieria Mechaniczna),
  • Doskonała znajomość narzędzi tj.: 5S, TPM, SMED, Kanban, Value Stream i inne) poparta praktycznym ich wykorzystaniem,
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych projektów,
  • Umiejętność przekazywania wiedzy, prowadzenia warsztatów, komunikacji z grupą,
  • Otwartość na pracę zespołową, umiejętność funkcjonowania w dużym zespole, tworzenia dobrej atmosfery, wspierania innych wiedzą,
  • Umiejetnosć budowania własnego wizerunku jako eksperta w dziedzinie LM.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę: pierwsza na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony,
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • Benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, karta lunch pass, nauka jezyka obcego (angielski lub niemiecki) i inne,
  • Mozliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku globalnym,
  • Stanowisko eksperckie z funkcją globalną pod znanym brandem.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.