Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

  • Kontrola jakości produkcji w toku / wyrobów gotowych
  • Dokumentowanie dokonywanych kontroli
  • Kontakt z podwykonawcami

OCZEKIWANIA:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i bardzo dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe bądź zwyżki
  • Zaangażowanie, dokładność i sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • Sprawna obsługa komputera (MS Office)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w strategicznych projektach firmy
  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość udziału w dużym międzynarodowym projekcie

Jeśli jesteś odzwierciedleniem przedstawionego profilu i chcesz z nami rozwinąć swoje skrzydła, prześlij swoje CV

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się między innymi branżą instalacyjną linii produkcyjnych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Biuro / Dokumentacja