Inżynier ds. Kontroli Jakości (branża sanitarna - instalacje wewnętrzne) - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Inżynier ds. Kontroli Jakości (branża sanitarna - instalacje wewnętrzne)Miejsce pracy: Poznań
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • weryfikacja budów prowadzonych przez Spółkę w zakresie poprawności i kompetencji technicznych,
  • zbieranie wniosków i analiza wniosków z usterek obsługiwanych przez Dział Serwisu i przekazywanie tych wniosków zespołom wykonawczym z Działu Realizacji oraz do Działy Technicznego,
  • analiza dokumentacji technicznych realizowanych projektów oraz stosowanych technologii,
  • opracowywanie instrukcji i wytycznych technologicznych dla zespołów wykonawczych Działu Realizacji,
  • wizytacja budów prowadzonych przez Dział Realizacji,
  • podsumowywanie i raportowanie bieżących działań.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Inżynieria Środowiska lub pokrewne,
  • doświadczenie zawodowe na stanowiskach Inżyniera Budowy, Inżyniera Serwisu, Inżyniera ds. Kontroli Jakości lub Kierownika Robót,
  • wiedza techniczna z zakresu instalacji sanitarnych, klimatyzacji, chłodnictwa i wentylacji,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną,
  • skrupulatność, dociekliwość, cierpliwość, asertywność,
  • umiejętność obsługi komputera – MS Office, AutoCAD,
  • otwartość na podróże służbowe, których częstotliwość jest uzależniona od organizacji pracy własnej - około 1-2 wyjazdów w tygodniu,
  • preferowane doświadczenie w procesie obsługi usterek budowlanych i/lub realizacji.
OFERUJEMY:
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącym jednym z liderów wśród Generalnych Wykonawców Instalacji Sanitarnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, a dodatkowo rozliczenia delegacji i dodatek za rozłąkę,
  • narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy,
  • pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.