Inżynier ds. Jakości

Gi Group Poland S.A.

Słupsk, pomorskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Słupsk
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza wyników przeprowadzonych pomiarów.
  • Tworzenie raportów oraz archiwizacja danych.
  • Monitorowanie jakości w procesie produkcyjnym.
  • Tworzenie planów kontroli oraz określanie niezgodności.
  • Zarządzanie akcjami tymczasowymi, dotyczącymi problemów jakościowych (np. sortowanie elementów itp.).
  • Analiza problemów jakościowych.
  • Uczestniczenie w procesie wdrażania nowych produktów oraz przeprowadzanie badań.
  • Tworzenie instrukcji jakościowych dla pracowników.
  • Kontakt i współpraca z pozostałymi działami (prowadzenie działań, mających na celu dążenie do poprawy zdolności procesów produkcyjnych i poprawę jakości).
  • Wykonywanie czynności związanych ze stałym utrzymaniem i poprawą systemów zarządzania zgodną z normami ISO: 9001/14001/45001.
  • Kontrola procesów zgodnie z powyższymi normami.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia wyższego technicznego.
  • Doświadczenia w pracy w dziale jakości – min. 2 lata.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i w piśmie).
  • Bardzo dobrej znajomość MS Office.
  • Umiejętności obsługi ręcznego sprzętu pomiarowego.
  • Praktycznej znajomość narzędzi jakościowych (5Why, Pareto, Ishikawa, 8D)
  • Znajomości SPC.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, samodzielność.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Znajomości norm ISO: 9001/14001/45001.

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio w firmie naszego Klienta.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, możliwość pracy zdalnej, zniżki na firmowe produkty i usługi, spotkania integracyjne, program emerytalny, brak dress code’u, kawa / herbata, parking dla pracowników, dodatkowe świadczenia socjalne, bony żywieniowe, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.