Orienta Polska Sp. z o.o.

Inżynier ds. jakości

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Pietrzykowice

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta, który specjalizuje się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych oraz podzespołów części samochodowych poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier ds. jakości

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie poprawności stosowania instrukcji stanowiskowych przez pracowników produkcyjnych,
  • Rozwiązywanie wewnętrznych problemów jakościowych związanych z produktem,
  • Przeprowadzanie szkoleń pracowników produkcyjnych z zakresu kontroli produktów, narzędzi pomiarowych i ich obsługi oraz prowadzenia zapisów jakości,
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych: procesu produkcyjnego, wyrobów finalnych oraz auto-kontroli detali przez pracowników produkcyjnych,
  • Przygotowywanie raportów pomiarowych i innych,
  • Dbałość o porządek w pokoju jakości.

Wymagania:

  • Znajomość wymagań normy ISO 9001,
  • Znajomość narzędzi jakości (Kontrol Plany, karty SPC, analiza Fish-Bone, diagram Pareto, Histogramy, 5S, Poka-Yoke, 5-Why, FMEA, inne),
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Znajomość programów Microsoft Office oraz AutoCad,
  • Mile widziane - kurs "Audytora wewnętrznego systemu zarządzania jakością, opartego na wymaganiach normy ISO 9001.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w oparciu o umowę o pracę na czas określony 1,5 roku,
  • Stałe godziny pracy 8:00-16:00,
  • Możliwość podnoszenia kompetencji,
  • Wynagrodzenie oparte o system podstawa+premia,
  • Benefity socjalne - opieka medyczna oraz wczasy pod gruszą,
  • Pracę w międzynarodowej firmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.