Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/01/2019.

Inżynier ds. Jakości

Łódź, łódzkie

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Rozwiązania przemysłowe to oprogramowanie, sprzęt i usługi, które chronią, kontrolują i optymalizują zasoby w ramach infrastruktury sieci elektrycznej, co przekłada się na sprawniejszą działalność firmy. Klienci ze wszystkich branż o dużym zapotrzebowaniu energetycznym otrzymują kompleksowe produkty i usługi zwiększające niezawodność i poziom zabezpieczeń danej infrastruktury. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemu zarządzania jakością w organizacji. Miejsce pracy - Łódź

Tasks:

  • Rozwiązywanie problemów jakościowych (zbieranie danych i ich analiza);
  • Analiza reklamacji od klientów (raporty 8D, wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych);
  • Prowadzenie projektów projakościowych;
  • Współpraca z Działami Technologicznymi;
  • Szkolenie pracowników w zakresie kontroli jakości;
  • Opracowywanie, doskonalenie dokumentacji jakościowej zgodnie z ISO 9001.

Requirements:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Znajomość procesów produkcyjnych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Komunikatywność, zdolności analityczne;
  • Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów;
  • Bardzo dobra organizacja pracy i skuteczność działania;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel);
  • Znajomość narzędzi jakościowych oraz SPC;
  • Znajomość ISO 9001;
  • Wiedza z zakresu funkcjonowania aparatury elektrycznej.

Wymagania

Additional information

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

ABB to światowy lider w dziedzinie energetyki i automatyki. Zapewnia nieograniczony... dostęp do pojawiających się technologii oraz pracę w międzynarodowym środowisku, umożliwiającym dzielenie się wiedzą i doświadczeniami.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Kadra zarządzająca , Praca Kontrola jakości , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria