Inżynier ds. jakości produkcji - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z jej dalszym rozwojem, poszukujemy, osoby na stanowisko:

Inżynier ds. jakości produkcjiMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Realizacja strategii firmy pod kątem jakości produkcji;
  • Współpraca z zakładem produkcyjnym nad inicjatywami jakościowymi i planami optymalizacji procesów;
  • Udział w procesie transferu produkcji do Polski;
  • Zarządzanie obszarami dotyczącymi jakości produkcji (proces RMA);
  • Współpraca z innymi działami firmy ds. wprowadzania produktów i ich jakości;
  • Nadzór nad certyfikacją ISO9001:2015 dla NES GD oraz utrzymanie certyfikatów branżowych (MID, METAS);

Wymagania:

  • Min. 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (doświadczenie w branży elektronicznej będzie dodatkowym atutem);
  • Wykształcenie wyższe – kierunki inżynierii, informatyki lub nauk ścisłych (preferowane);
  • Znajomość narzędzi do zapewniania jakości: CP, FMEA, 8D; Ishikawa, Pareto;
  • Wiedza z obszaru: Certyfikat IPC 610D, znajomość ISO 900, 6 Sigma (będzie dodatkowym atutem);
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – poziom B2;

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Udział w ciekawych projektach – praca w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji i zdobywania nowych kompetencji;
  • Szkolenie wdrożeniowe i rozwojowe;
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym i elastyczne godziny pracy;
  • Pakiet benefitów zgodny ze standardami firmy;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.