Inżynier ds. instalacji i realizacji usług

Hays Poland

Gdańsk, pomorskie

Hays Poland

Gdańsk
Gdańsk
NR REF.: 1099530

Dla naszego Klienta – z branży telekomunikacyjnej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Inżynier ds. Instalacji i Realizacji Usług

Lokalizacja: Gdańsk
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: 250- 400 PLN netto +VAT/dzień

Zadania:

  • Instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych: routery, modemy, konwertery
  • Serwis usług telekomunikacyjnych oferowanych przez firmę
  • Diagnoza, obsługa i usuwanie awarii występujących w sieci telekomunikacyjnej
  • Wsparcie merytoryczne dla firm podwykonawczych
  • Nadzór nad zleceniami wykonywanymi przez firmy podwykonawcze
  • Wsparcie techniczne dla Klientów

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu transmisji danych w sieci IP oraz w sieci Ethernet
  • Praktyczna wiedza z zakresu konfigurowania urządzeń sieciowych, w szczególności Cisco
  • Znajomość zagadnień transmisji bezprzewodowej
  • Mile widziana znajomość technologii PDH,SDH
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wyksztalcenie kierunkowe: Telekomunikacja lub pokrewne
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy:

  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wybór formy zatrudnienia – umowa B2B, UoP lub umowa zlecenie
  • Duże możliwości rozwoju (firma międzynarodowa)
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
  • Stała i długoterminowa współpraca
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland