Inżynier ds. Industrializacji

Bielsko-Biała, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-21-50202

Dla naszgo Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Inżynier ds.Industrializacji
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:
- Wdrażanie do produkcji nowych referencji;
- Zapewnienie jakości procesu technologicznego ( głównie proces lutowania i spawania);
- Projektowanie narzędzi, przyrządów i materiałów pomocniczych do procesu produkcyjnego;
- Ustawienia i kontrola parametrów procesu oraz tworzenie dokumentacji stanowiskowej;
- Nadzór nad pracami podległych grup FMEA;
- Nadzór nad instalacją nowych maszyn i urządzeń;
- Nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń w podległym obszarze.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn);
- Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku – preferowana branża automotive;
- Znajomość procesów produkcyjnych;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
- Mile widziana znajomość zasad LEAN oraz norm systemu jakości ISO TS 16 949;
-Umiejętność komunikacji i współpracy z ludźmi na różnych poziomach organizacji;
-Umiejętność planowania i realizowania działań;
- Zdolności organizacyjne.

Korzyści:
- Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, w przyjaznej atmosferze;
- Stabilna i odpowiedzialna praca;
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
- Ubezpieczenie grupowe NW.

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inżynieria , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kontrola jakości