Inżynier ds. elektrycznych

Energy Solution Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Inżynier ds. elektrycznych - Wybrana osoba swoją pracą będzie wspierała Dział Inwestycji w realizacji bieżących projektów. Osoba będzie podlegać bezpośrednio pod kierownika działu.

Inżynier ds. elektrycznych będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem dokumentacji projektowej i realizacji inwestycji bezpośrednio na budowie.

Szukamy osoby, dla której codzienna praca w programach AutoCAD, MS Office nie stanowi problemu.

Zapraszamy Cię jeżeli:

  • Potrafisz zorganizować swój czas i dotrzymywać założonych terminów,
  • Jesteś komunikatywną osobą,
  • Proces realizacji inwestycji nie jest Ci obcy,
  • Potrafisz porozumieć się w języku rosyjskim i angielskim,
  • Masz doświadczenie w negocjacjach, przygotowaniu umów z podwykonawcami,
  • Jesteś osobą samodzielną.

Wymagamy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne),
  • Minimum roczne doświadczenie pracy w biurze projektowym,
  • Minimum roczne doświadczenie pracy na budowie,
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
  • Podstawowa znajomość języka rosyjskiego i angielskiego,
  • Dodatkowym atutem będzie zainteresowanie w sektorze automatyki oraz uczestnictwo w realizacji inwestycji z zakresu projektowania i budowy rozdzielnicy SN wraz trafostacją.

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę lub B2B,
  • Narzędzie: smartphone, komputer,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Wyjazdy/spotkania integracyjne,
  • Świetna atmosfera,
  • Dostęp do szkoleń i warsztatów umożliwiający rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Od 2008 roku zajmujemy się doradztwem energetycznym i gazowym. Zarządzam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria