INŻYNIER DS. BUDOWLANYCH/ENGINEERING SPECIALIST – CIVIL ENGINEER - praca na Słowacji

Braven

Słowacja, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA NA TERENIE SŁOWACJI!

W związku z rozwojem projektu rozbudowy elektrowni atomowej Mochovce na Słowacji, firma Braven poszukuje pracownika na stanowisko Inżyniera ds. budowlanych.

Główne zadania:

• Przygotowywanie dokumentacji budowlanej dla UJD (Departament Rządowy Republiki Słowackiej)

• Pomoc w przygotowaniu protokołów odbioru robót budowlanych i konstrukcyjnych

• Koordynacja czynności z pozostałymi działami

Among other duties, he is also in charge of:

• Assistance and preparation of documentation (related to construction) for UJD (Slovakian government nuclear department) review and approval

• Assistance to the preparation of the final documents (related to construction) for CEQP

• Coordination of such activities with the rest of Engineering and other departments inside the project team

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenie w pracach budowlanych - 10 lat, mile widziane doświadczenie w budowie Elektrowni Atomowych,

• znajomość procesu budowlanego,

• znajomośc języka angielskiego,

• umiejętności interpersonalne,

• znajomość Microsoft Office,

• komunikatywność

Specific requirements

• At least 10 years relevant experience in Civil Field Engineering

• Past experiences in “Nuclear Plant Design”; VVER plant design knowledge will be preferred;

• Knowledge of Safety analysis techniques;

• Good knowledge of English;

• Good communication skills;

• Problem solving attitude;

• Independence with team work capabilities;

• Knowledge of Microsoft Office

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- zakwaterowanie na terenie Słowacji

- pracę w międzynarodowym projekcie

- ciekawe wyzwania oraz możliwości rozwoju

- niezbędne narzędzia pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)".

Prezentacja firmy

BRAVEN HR is a company that is engaged in recruiting qualified employees... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
mieszkanie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie