Inżynier ds. BIM - branża sanitarna

Mostostal Warszawa S.A.

Warszawa, mazowieckie

Mostostal Warszawa SA jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona - hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w ponad 30 krajach na świecie.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • przygotowywanie cyfrowych modeli obiektów budowlanych na podstawie dokumentacji 2D,
  • wspieranie działów ofertowania oraz budów w pracy z cyfrowymi modelami,
  • wykonywanie inwentaryzacji na podstawie chmury punktów,
  • prowadzenie szkoleń stanowiskowych w zakresie obsługi oprogramowania BIM.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, inżynieria sanitarna,
  • minimum rok doświadczenia w modelowaniu BIM,
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w środowisku BIM, oprogramowanie: Autodesk Revit, Navisworks,
  • dobra znajomość programu AutoCAD,
  • doświadczenie w pracy dziale projektowym na analogicznym stanowisku, np.: jako asystent projektanta,
  • doświadczenie we współpracy międzybranżowej,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętność przekazywania wiedzy
  • samodzielność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • gotowość do podróży służbowych na terenie Polski

Oferujemy

  • pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szeroki pakiet benefitów pracowniczych – prywatna opieka medyczna, program zajęć sportowych i rekreacyjnych, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności kulturalnej,
  • możliwość realizacji ciekawych, różnorodnych projektów,
  • współpracę w przyjaznej atmosferze, wśród najlepszych specjalistów w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.