Inżynier ds.aplikacji/ Glazurnik

Michael Page

Świętokrzyskie, świętokrzyskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera z branży Chemicznej poszukujemy ambitnych, nastawionych na rozwój kandydatów zainteresowanych rozwojem na stanowisku Inżyniera ds.Aplikacji/ Technologa/Glazurnika.

Osoba ta będzie pracować w nowoczesnym centrów badań i rozwoju.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży Chemicznej. Organizacja jest obecna na całym świecie i posiada w portfolio czołowe marki w poszczególnych kategoriach.

Opis stanowiska

  • Wsparcie rozwoju produktów, procesów walidacji i wdrażania nowych produktów
  • Ocena cech i właściwości produktu
  • Prowadzenie testów aplikacji produktów / systemów (w tym testy wzorcowe), kontrola jakości/właściwości technicznych oraz wsparcie procesów certyfikacji
  • Szkolenia techniczne / aplikacyjne dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Wsparcie techniczne dla organizacji regionalnych i lokalnych
  • Doradztwo techniczne, rozwiązywanie problemów aplikacyjnych, doradztwo technologiczne w zakresie materiałów i rozwiązań technologicznych, oprogramowanie i różne narzędzia
  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji technicznej, artykułów technicznych, filmów aplikacyjnych itp.

Profil kandydata

  • Wykształcenie techniczne
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w branży
  • Szeroka wiedza w zakresie stosowania produktów, metod testowania oraz wiedza z zakresu glazurnictwa
  • Dobra znajomość norm technicznych, wytycznych i standardów
  • Zaawansowane umiejętności aplikacji i zrozumienie technologii w zakresie płytek,
  • Mile widziana wiedza z zakresu: uszczelniaczy, materiałów alternatywnych / hydroizolacji / uszczelnień i napraw betonu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i polskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami
  • Możliwość nabycia kompetencji w zarzadzaniu zespołem
  • Szeroki pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Świętokrzyskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page