Inżynier DevOps

AIC S.A.

Gdynia, pomorskie

AIC S.A.
AIC S.A. jest firmą inżynieryjno-produkcyjną specjalizującą się w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Dostarczamy nasze produkty do największych producentów w USA, Kanadzie, Europie oraz Azji. Aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczo-rozwojowych.
AIC S.A.
Obecnie, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Aktualnie, w związku z intensywnym, dynamicznym rozwojem naszej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Współpraca z programistami i testerami w procesie przygotowywania oprogramowania, wprowadzanie zmian i tworzenie kodu programu
  • Administracja systemami operacyjnymi
  • Troubleshooting, tworzenie dokumentacji, budowanie bazy wiedzy o rozwiązaniach systemowych oraz kodach programów
  • Budowa, konfiguracja i utrzymywanie środowisk developerskich fizycznych i wirtualnych, zgodnie z polityką Spółki
  • Obsługa zadań związanych z bieżącym utrzymaniem systemów informatycznych
  • Automatyzacja powtarzanych czynności i skracanie cyklu wytwarzania oprogramowania, wdrażanie strategii bezpieczeństwa systemów i sieci

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość systemów Unix/Linux
  • Znajomość obsługi baz danych Oracle, MSSQL, MySQL
  • Znajomość języków programowania C/C++/Python/Ruby
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet opieki medycznej dla Pracownika i jego rodziny
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, uczestnictwa w szkoleniach
  • Szeroki zakres zadań pozwalający na intensywny rozwój oraz doskonalenie
  • Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie, z innowacyjnymi produktami oraz nowoczesnymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.