Inżynier Danych

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1132558

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – sieci sklepów – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Inżyniera Danych

Forma współpracy: B2B
Lokalizacja: Praga Południe (okolice dworca Wileńskiego)

Obowiązkiosoby na tym stanowisku:
  • Zapewnia właściwe funkcjonowanie baz danych oraz serwerów z bazami danych w LMP, w tym: tworzy nowe bazy i modele danych oraz buduje mechanizmy zasilające na potrzeby nowych raportów lub projektów; optymalizuje działanie baz danych oraz przepływów ETL
  • Wspiera rozwiązywanie problemów w obszarze baz danych, w tym konsultuje w IT problemy z dostępem do baz danych i ich jakością.
  • Bierze udział w projektach rozwojowych na poziomie organizacji, dotyczących swojego zakresu odpowiedzialności.
  • Dzieli się wiedzą na poziomie organizacji.

Wymagania:
  • Praktyczna znajomość zagadnień bazodanowych: tworzenia i utrzymywanie relacyjnych baz danych
  • 3-4 lat doświadczenia w tworzeniu oraz optymalizacji zapytań w MSSQL lub innym języku deklaratywnym
  • Praktyczna znajomość narzędzia Visual Studio SSDT, w szczególności umiejętność tworzenia przepływów ETL w SSIS
  • Podstawowa znajomość środowiska linux (crone, bash) będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość platformy GCP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość zaangażowania się w rozwój firmy i produktu
  • Możliwość kreowania i wdrażania własnych inicjatyw usprawniających pracę oraz organizację
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland