Cyclad Sp. z o.o.

Inżynier Danych

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca IT - Bazy danych

Informacje o projekcie:

  • Branża: ubezpieczeniowa
  • Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca

Obowiązki:

  • przetwarzanie i analiza danych w rozwiązaniach klasy Enterprise DWH i Big Data, Data APIs
  • optymalizacja procesów przetwarzania danych i optymalizacja zapytań SQL
  • automatyzacja procesów zasilania i ich optymalizacja
  • utrzymywanie dokumentacji procesów zasileń
  • implementacja procesów zarządzania jakością danych, w tym wdrożenie reguł walidacji danych, standardów wprowadzania danych
  • wdrożenie automatycznych procesów monitorowania jakości danych

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu SQL
  • znajomość baz danych typu PostgreSQL, MS SQL Server, Oracle, MySQL
  • doświadczenie w projektowaniu i budowie ETL (Znajomość Microsoft SSIS będzie dodatkowym atutem), procesów Data Quality
  • doświadczenie w pracy na danych ustrukturyzowanych oraz nieustrukturyzowanych
  • dodatkowy atut stanowi znajomość platformy SQL Server w obszarze Business Intelligence, znajomość rozwiązań Big Data typu Hadoop, Athena, Spark, DataBrick, Data Lake Analytics

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę.
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz naszych pracowników, programy dla rodziny
  • pełne wprowadzenie do obowiązków - przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę
  • niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.